winnaars-mediamasters

 

1ste-prijs

Bavinckgr7
Dr. H. Bavinckschool
Bunschoten (Utrecht)

2e-prijs

Galileigroep
Dr. H. Bavinckschool (Leonardo afdeling)
Dordrecht (Zuid-Holland)

3e-prijs

HetB@ken8
CBS Het Baken
Harderwijk (Gelderland)

so

BBS 1
SBO de Tweern
Goes (Zeeland)

Provincie prijswinnaars

Zuid-Holland (Gouda), Triangel8, De Triangel
Zeeland (Vlissingen), De Wissels, CBS De Wissel
Utrecht (De Bilt), Toppers8Groen, Groen van Prinstererschool
Overijssel (Hengevelde), Groep 8a Petrus, Petrusschool
Noord-Holland (Koog aan de Zaan), Groep 8Beter, De Piramide
Noord-Brabant (Breda), 8S, kbs de zandberg
Limburg (Berg aan de Maas), Avonturijn8!, Bs de Avonturijn
Groningen (Groningen), The Firewalls, de Brederoschool
Gelderland (Lichtenvoorde), Jozef 7 Mediablasters, St. Jozefschool
Friesland (Wjelsryp), de bende van de bovenbouw, Cbs de Grûnslach
Flevoland (Almere), Columbusschool groep 7, Columbusschool
Drenthe (Emmen), Groen8, Groen van Prinstererschool

» Staat jouw klas bij de winnaars? Gefeliciteerd! Kijk snel wat jullie gewonnen hebben. Er wordt contact met de leraar opgenomen.

Winnaars Wall advertentie

RKBS de Marinx, Groep 8B, ’t Veld (Noord-Holland)
O.G. Heldringschool, Mediatoppertjes, Den Haag (Zuid-Holland)
CBS Prins Willem-Alexander, PWAGroep8, Berkel en Rodenrijs (Zuid-Holland)

Winnaars video-opdracht

CBS Het Baken, groep 8, Harderwijk (Gelderland)
Basisschool Rennevoirt, bovenbouw 4, Berkel-Enschot (Noord-Brabant)
OBS de Polsstok, groep 8, Berkenwoude (Zuid-Holland)
R.K. Basisschool De Bijenkorf, groep 8, Gouda (Zuid-Holland)
R.K. Basisschool de Wilge, groep 7b, Hilversum (Utrecht)
Basisschool Petrus Canisius, groep 7, Nijmegen (Gelderland)
Basisschool Fridtjof Nansen, groep 7/8, Rotterdam (Zuid-Holland)
Dr. H. Bavinckschool, groep 7, Utrecht (Utrecht)
De Notenbalk, groep 8, Zwijndrecht (Zuid-Holland)
Basischool Neel, groep 8a, Roermond (Limburg)



Top 10 van Nederland

  1. Bavinckgr7, Dr. H. Bavinckschool, Bunschoten (Utrecht)
  2. Galileigroep, Dr. H. Bavinckschool (Leonardo afdeling), Dordrecht (Zuid-Holland)
  3. HetB@ken8, CBS Het Baken, Harderwijk (Gelderland)
  4. Triangel8, De Triangel, Gouda (Zuid-Holland)
  5. Hoeksteen8, CBS De Hoeksteen, Spijkenisse (Zuid-Holland)
  6. De bende van de bovenbouw, Cbs de Grûnslach, Wjelsryp (Friesland)
  7. Groep 8Beter, De Piramide, Koog aan de Zaan (Noord-Holland)
  8. 8S, KBS de Zandberg, Breda (Noord-Brabant)
  9. Jozef 7 Mediablasters, St. Jozefschool, Lichtenvoorde (Gelderland)
  10. Toppers8Groen, Groen van Prinstererschool, De Bilt (Utrecht)

Top 10 speciaal onderwijs

  1. BBS 1, SBO de Tweern, Goes (Zeeland)
  2. Lageweg8a, Mulock Houwer Lageweg, Amersfoort (Utrecht)
  3. HappyKlas, Auris De Weerklank, Alphen aan den Rijn (Zuid-Holland)
  4. Arenden, SBO Westerwel, Tilburg (Noord-Brabant)
  5. MediaLoeiers, E.J. van Detschool, Amsterdam (Noord-Holland)
  6. Groep 7 De Burchtgaarde, De Burchtgaarde, Breda (Noord-Brabant)
  7. Klas Paars, entrea onderwijs, Ubbergen (Gelderland)
  8. Bovenbouw 2, SBO Focus, Venray (Limburg)
  9. DSH8, Kentalis Talent, Vught (Noord-Brabant)
  10. 8D, SBO Panta Rhei, Deventer (Overijssel)